צור קשר *3124

הקסם היפואי, השיק התל אביבי

בשנים האחרונות חווה תל אביב תהליך של מעבר דרומה, וחוזרת אל המקומות מהם היא נולדה וצמחה להיות “אחוזת בית”, שלימים הפכה לתל אביב. נווה צדק, פלורנטין, מתחם נגה ושוק הפשפשים הפכו לטרנדים נחשקים ולסביבות מגורים נחשבות זאת בזכות קסמן הייחודי, האווירה האותנטית, הנוסטלגיה והניחוח של תל אביב הקטנה על גבול יפו העתיקה, המאפשרים מגורים לצד העיר הגדולה והמודרנית, תוך שמירה על פרטיות ושקט השמורים לפרבר עירוני


הדבר הבא של ת"א

יאפא מציגה את בשורת המגורים החדשה של תל אביב-יפו ומציעה לכם הזדמנות אטרקטיבית להיות חלק משכונה צעירה ומתפתחת, המסתמנת כדבר הבא של תל אביב. חוף ים במרחק הליכה, קרבה למוסדות חינוך ואקדמיה, תרבות, מסחר ופנאי, נגישות גבוהה לכל מקום בתל אביב וגוש דן ומגוון רחב של אפשרויות מגורים. לבחירתכם מגוון דירות 2-3 חדרים טרנדיות, דירות 4 חדרים מסוגננות ובצמרת הבניינים – דירות הפנטדופלקס היחודיות עם מרפסות הגג מהמפלס העליון. למרבית הדירות בפרויקט מרפסות גג גדולות ומרווחות במיוחד. כל אלה משתלבים יחדיו למרקם אורבני חדש ויוצא דופן פרי תכנונו של האדריכל פרייס אדריכלים. 
יאפא. משהו חדש קורה בעיר שלא עוצרת לרגע


אמירה חברתית. הזדמנות כלכלית

מעבר להיותו פרויקט מגורים, מתוכנן פרויקט יאפא לשנות את פני המתחם כולו ולשדרג באופן מהותי את הכניסה הדרומית ליפו. יאפא יהווה סנונית ראשונה בתנופת הבניה שתשנה את פני האזור ללא הכר בשנים הקרובות. מי שרואה את הנולד, מבין כבר היום שנולדה כאן הזדמנות נדל”נית יוצאת דופן, העתידה להשביח את ערך הנכסים, לשנות את המרקם החברתי של השכונה ולהעלות את שווי הדירות באזור. זה קרה במתחם נגה, זה קרה בפלורנטין ובשוק הפשפשים – עכשיו הגיע תורה של “יאפא“ להיות הדבר הבא בנוף המגורים ביפו-תל אביב, עכשיו תורכם לזהות את זה רגע לפני כולם.


פרוייקטים בשיווק