צור קשר *3124

התחדשות עירונית. התחזקות חברתית

מחדשים. מרגשים. בונים עתיד.

חברת צברים ייזום פיתוח והשקעות בע"מ בבעלותו של רוני צברי, חברת הבת של חברת ר. צברי, היא חברה המרכזת את כלל הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית. במסגרת שירותו הצבאי הגיע רוני לדרגת סגן אלוף ושימש בתפקידי מג"ד ותפקידי פיקוד שונים במסגרת אוגדתית. במישור המקצועי לרוני ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן הכולל עיסוק ביזמות נדל"ן, טיפול בעסקאות קומבינציה, וקידום פרויקטים מסוג התחדשות עירונית. רוני משתתף קבוע בוועדות הכנסת לחקיקת חוקים בתחום ההתחדשות העירונית ודיור בר השגה.

 

חברת צברים מתמחה בייזום ופיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית והיזמות האורבנית. צברים שמה לה למטרה ליצור רמת מצוינות מקצועית בתחום איכות הבנייה כהחלטה אסטרטגית וזאת, בכדי לספק ללקוחותיה חווית מגורים איכותית ולהוביל סטנדרטים קשיחים בתחום איכות הבנייה והשירות בישראל.

 

עיקר חזונה של חברת צברים הוא הובלת תחום ההתחדשות העירונית בארץ. החברה מקדמת כיום ביזמות, תכנון ורישוי של למעלה מ- 10 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/1/2, כאשר עיקר פעילות החברה בתל אביב, ירושלים, בת ים והוד השרון. בשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ-1,960 יח"ד במרכז הארץ, 600 יח"ד מתוכן בתל אביב, 150 יח"ד בירושלים, 900 יח"ד בבת ים, ו-310 יח"ד בהוד השרון.

 

החברה נהנית מאיתנות פיננסית אשר מאפשרת לה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים בהיקפים גדולים. החברה עובדת עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – אדריכלים, מתכננים, שמאים ויועצים משפטיים בכדי להבטיח מוצר באיכות חסרת פשרות. מעורבותם האישית של בעלי החברה וחזונם מכתיבים ניהול קפדני וליווי אישי של כל פרויקט ופרויקט.

 

לאורך השנים שמרה חברת צברים על הצלחתה בענף בזכות רגישותה הגבוהה לצורכי הלקוח הפרטי והעסקי ובזכות צוות מסור ומנוסה הכולל את כל קשת המקצועות הנדרשים, החל במהנדסים בוגרי הטכניון, דרך מנהלי עבודה קפדניים ומנוסים וכמובן צוותי עבודה העוסקים בכל שלבי הקמת המבנה וגימורו. שנות הניסיון הרבות ופעילותה הרבה ברחבי הארץ הן עדות לאיתנותה ואמינותה של "צברים" וממחויבותה המוחלטת ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים, זאת לצד עמידה מוכחת בלוחות זמנים ויותר מכך: עמידה בסטנדרט גבוה ובבניה איכותית.

 

חברת צברים מקפידה על בניה ירוקה ובניינים יעילים אנרגטית בכל הפרויקטים בהם היא מעורבת, ומשקיעה משאבים רבים בחשיבה ובתכנון האדריכלי בנושא איכות הסביבה. מתוך הקשבה והבנה לצרכיהם המיוחדים של דיירים המפנים את דירותיהם ולנוכח הניסיון הרב שצברה החברה, חברת צברים מעניקה טיפול אישי, מקצועי, מסור ומתקדם לדיירים.

 

פרוייקטים בשיווק